Акустична система Dynaudio LYD 7
Відео 9Фото 2 |
Dynaudio LYD 7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dynaudio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dynaudio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dynaudio LYD 7
Усі ціни 13 →Акустика Dynaudio Lyd 7 Black (1 шт.) 285246 | 24 804 грн. |
Студійний монітор Dynaudio LYD 7 (1 шт.) | 24 804 грн. |
Dynaudio LYD 7 | 23 944 грн. |
Студійний монітор Dynaudio LYD 7 White | 24 299 грн. |
Dynaudio LYD 7 | 24 804 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Dynaudio LYD 7:
- Регулювання чутливості вхідного сигналу
- Регулювання рівня низьких частот
- Максимальний рівень звукового тиску — 109 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →