Мікрофон Defender MIC-111
Відео 4Фото 8 |
Defender MIC-111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender MIC-111
Усі ціни 24 →Микрофон Defender MIC-111 Grey (64111) 64111 | 186 грн. |
Defender MIC-111 64111 | 139 грн. |
Мікрофон IT Defender MIC-111 сірий | 139 грн. |
Defender MIC-111 490291 | 229 грн. |
Defender 64111DEFENDER | 139 грн. |
ще 19 пропозицій
Звук для такої ціни прекрасний, він разів у 5 краще ніж у вбудованого мікрофона моїх навушників Bloody G430 Звук, компактність Немає Toxic: користуюся Defender MIC-111 кілька місяців |
Він маленький та компактний Звук жахливий користуюся Defender MIC-111 місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →