Настінне кріплення Brateck KL21G-44T
Brateck KL21G-44T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brateck 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brateck.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brateck KL21G-44T
Усі ціни 22 →Кронштейн для ТБ Brateck KL21G-44T | 489 грн. |
Brateck KL21G-44T | 489 грн. |
Кронштейн для ТВ Brateck KL21G-44T | 463 грн. |
Кріплення для ТВ Brateck KL21G-44T | 599 грн. |
Brateck KL21G-44Т | 459 грн. |
ще 17 пропозицій
Додаткові функції і можливості підставок і кріплень Brateck KL21G-44T:
- Водяний рівень
РекомендуємоПорівняти в таблиці →