Вбудована мікрохвильова піч Beko MGB 25333 BG
Відео 1Фото 2 |
Beko MGB 25333 BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko MGB 25333 BG
Усі ціни 24 →Мікрохвильовка з грилем Beko MGB25333BG | 12 247 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Beko MGB25333BG | 13 760 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Beko MGB25333BG | 13 563 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Beko MGB25333BG | 13 551 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Beko MGB25333BG | 13 272 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Beko MGB 25333 BG
Ціни на Beko MGB 25333 BG |
---|---|---|---|---|
Beko MGB 25333 WG | від 7 399 грн. | 13 пропозицій | ||
Beko MGB 25333 X | від 10 532 грн. | 15 пропозицій | ||
Beko MGB 25333 BG | від 11 120 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →