Конвектор Atlantic Bonjour CEG 1500W 1.5 кВт (Bonjour CEG BL-Meca/M 1500W)
Atlantic Bonjour CEG 1500W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic Bonjour CEG 1500W 1.5 кВт
Усі ціни 6 →ATLANTIC BONJOUR CEG BL-MECA/M (1500W) | 2 213 грн. |
ATLANTIC BONJOUR CEG BL-MECA/M (1500W) | 2 202 грн. |
ЕЛЕКТРОКОНВЕКТОР BONJOUR CEG BL-MECA / M (1500W) (6491220) | 2 479 грн. |
Конвектор Atlantic Bonjour CEG BL-Meca/M 1500W | 2 086 грн. |
ATLANTIC BONJOUR CEG BL-MECA/M (1500W) | 2 191 грн. |
Atlantic Bonjour CEG BL-Meca/M 1500W | 2 479 грн. |
Додаткові функції і можливості конвектора Atlantic Bonjour CEG 1500W:
- Можливість підлогового монтажу (ніжки купуються окремо)
Модификації Atlantic Bonjour CEG 1500W
Ціни на Atlantic Bonjour CEG 1500W |
---|---|---|---|---|
Atlantic Bonjour CEG 500W 0.5 кВт | від 2 052 грн. | 4 пропозиції | ||
Atlantic Bonjour CEG 1000W 1 кВт | від 2 138 грн. | 6 пропозицій | ||
Atlantic Bonjour CEG 1500W 1.5 кВт | від 2 086 грн. | 6 пропозицій | ||
Atlantic Bonjour CEG 2000W 2 кВт | від 2 779 грн. | 2 пропозиції | ||
Atlantic Bonjour CEG 2500W 2.5 кВт | від 3 199 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →