Пральна машина Artel ART-TE 60 білий
Фото 6 |
Artel ART-TE 60 |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel ART-TE 60 білий
Усі ціни 85 →Пральна машина Artel ART-TE 60 Red | 5 940 грн. |
Пральна машина напівавтомат Artel Art TE60 Red | 6 112 грн. |
Стиральная машина Artel Art TE60 L Grey | 6 074 грн. |
Стиральная машина Artel art te60l blue | 6 187 грн. |
Пральна машина ARTEL TE 60 L Blue | 5 776 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →