Пральна машина Artel ART-TE 45 P білий
Фото 3 |
Artel ART-TE 45 P |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel ART-TE 45 P білий
Пральна машина Artel ART-TE 45 P Red | 5 386 грн. |
Стиральная машина ARTEL TE 45 P Blue | 5 589 грн. |
Пральна машина Artel ART TE 45P Blue | 5 386 грн. |
Стиральная машина ARTEL TE 45 P Red | 5 589 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →