Карта пам'яті A-Data Premier microSD UHS-I U1 64 ГБ (AUSDX64GUICL10-R)
A-Data Premier microSDXC UHS-I U1 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Premier microSD UHS-I U1 64 ГБ
Усі ціни 18 →ADATA microSDXC 64GB Premier Class 10 UHS-I U1 (AUSDX64GUICL10-RA1) | 235 грн. |
Карта памяти A-DATA 64GB microSD class 10 UHS-I (AUSDX64GUICL10-RA1) AUSDX | 252 грн. |
ADATA A-DATA 64GB microSD class 10 UHS-I (AUSDX64GUICL10-RA1) AUSDX64GUICL | 239 грн. |
Карта памяти MicroSDHC 64GB ADATA class10 UHS-I + adapter SD (AUSDX64GUICL | 283 грн. |
Карта пам'яті ADATA 64GB microSD class 10 UHS-I (AUSDX64GUICL10-RA1) | 229 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації A-Data Premier microSD UHS-I U1
Ціни на A-Data Premier microSD UHS-I U1 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier microSD UHS-I U1 32 ГБ | від 159 грн. | 13 пропозицій | ||
A-Data Premier microSD UHS-I U1 64 ГБ | від 227 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →