Штатив Yunteng YT-108
Фото 7 |
Yunteng YT-108 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Yunteng 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Yunteng.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Yunteng YT-108
Все цены 10 →Гнучкий Штатив Yunteng Yt-108 Червоний З Кріпленням Deep Spc Для Телефону/ | 206 грн. |
Гнучкий Штатив Yunteng Yt-108 Чорний З Кріпленням Jyc Для Телефону/Смартфо | 239 грн. |
Гнучкий Штатив Yunteng Yt-108 Синій З Кріпленням Jyc Для Телефону/Смартфон | 239 грн. |
Гнучкий Штатив Yunteng Yt-108 Чорний З Кріпленням Deep Spc Для Телефону/См | 206 грн. |
Гнучкий Штатив Yunteng Yt-108 Червоний З Кріпленням Jyc Для Телефону/Смарт | 239 грн. |
eще 5 предложений
Навіть з такою поганою якістю в нього все ж таки є переваги:
– тримач для телефона гарно фіксує пристрій, є ризинові прокладки – можна обертати в повздовжній осі, тобто знімати як в ландшафтному режимі так і в портретному – є шарнір на самому штативі, можна вирівнювати телефон відносно горизонту – ніжки огорнуті в досить приємній, м'ягкій, пінистий матеріал – магазин відпрацював чудово, в день замовлення(субота) зв'язався менеджер і в понеділок надіслали Їх тут не багато, але вони суттєві, як на мене:
– пластиковий гвинт на самому штативі – пластиковий затискач шарніра, як на мене дуже погано тримає – звичайний алюмінєвий дріт в ніжках, гадаю його на довго не вистачить – висока ціна пользуюсь Yunteng YT-108 менее месяца |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →
Якщо його один раз поставити і не чипати – річ гарна, в інших випадках раджу пошукати щось краще.