Унитаз Villeroy & Boch Venticello 4611RL
Фото 12 |
Villeroy & Boch Venticello 4611RL |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Villeroy & Boch.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Villeroy & Boch Venticello 4611RL
Все цены 15 →Унітаз підвісний VILLEROY & BOCH VENTICELLO 4611RLR1 з сидінням SlimSeat Q | 19 500 грн. |
Підвісний унітаз з кришкою Villeroy&Boch Venticello (4611RL01) 4611RL01 | 16 740 грн. |
Унітаз настінний безобідковий білий VILLEROY&BOCH VENTICELLO із сидінням з | 40 678 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch Venticello (4611RL01) 4611RL01 | 40 678 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy&Boch Venticello DirectFlush з кришкою (4 | 40 678 грн. |
eще 10 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →