Пневматическая винтовка Optima Mod.125TH (23703648)
Видео 2Фото 7 |
Optima Mod.125TH |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Optima 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Optima.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Optima Mod.125TH
Все цены 12 →Пневматична гвинтівка Optima Mod 125TH | 10 578 грн. |
Пневматична гвинтівка Optima Mod 125TH з газовою пружиною | 10 578 грн. |
Гвинтівка пневматична Optima Mod.125TH з Оптикою 4х32 | 12 148 грн. |
Гвинтівка пневматична Optima Mod.125TH з Оптикою 4х32 та посиленою газовою | 12 675 грн. |
Пневматична гвинтівка Optima Mod.125TH кал. 4,5 мм | 10 860 грн. |
eще 7 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →