Смартфон Motorola Moto G14 256 ГБ / 8 ГБ
Видео 2Фото 15 |
Motorola Moto G14 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 4 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Экран:6.5 ", 2400х1176 (18.5:9), 405 ppi, 60 Гц
Память:256 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 8 ГБ
Процессор:Unisoc Tiger T616
Камера:3 модуля, 50 МП, макро
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:177 г
Дисплей защищен стеклом Panda Glass. Частота дискретизации сенсорного слоя 576 Гц.
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Motorola Moto G14 256 ГБ / 8 ГБ
Все цены 48 →Motorola G14 8/256 GB Butter Cream (PAYF0041RS) | 4 999 грн. |
Смартфон Motorola G14 8/256GB Butter Cream (UA UCRF) | 4 999 грн. |
Смартфон Motorola G14 8/256GB Butter Cream (PAYF0041RS) PAYF0041RS | 4 999 грн. |
Motorola G14 8/256GB Sky Blue (PAYF0040RS) payf0040rs | 4 999 грн. |
Смартфон Motorola G14 8/256GB Butter Cream (UA UCRF) | 4 999 грн. |
eще 20 предложений
Телефон за свої гроші норм. Якщо ви в основному використовуєте смартфон для перегляду відео на YouTube та спілкування, то потужності вам вистачить. З іграми він справляється так собі, але це й не дивно, бо процессор тут бюджетний. Проте заряд тримає добре і в мене він аж до ночі живе- ставлю на зарядку тільки коли вже йду спати - хорошо виглядає
- добре тримає заряд - великий дисплей - ціна - ігри тягне так собі
- посередні динаміки |
Рекомендую телефон! Дуже сподобався! Екран, процесор, автономнiсть нема |
Телефон шукав для роботи, обирав між купою варіантів, дивився телефони 2022 року, вирішив узяти щось з новинок з сучасним ПЗ. Вибір прийшов на Moto G14. Вирішив проігнорувати вибір процесора, тому що таку ціну всі телефони пропонують схожі варіанти, які особливо нічим не відрізняються, тим паче телефон суто для месенджерів і тощо. Поки швидкість телефона влаштовує цілком.
Далі. Батарея. Користуюсь телефон 2 місяці. За цей час телефон використовується в якості такого собі навігатора, для телефона. Через AUX в машині включається музика. Використовується передача мобільних даних. Включений навігатор і, відповідно, GPS. Екран на повну яскравість і постійно включений. Заряд тримається з ранку до вечора, додому приїжджаю з близько 20% заряду. На мою думку, це чудовий показник. Ціна. Дуже міцний бюджетник. Не потрібно його купувати для ігор, з іншими задачами має справлятися цілком класно. Екран. Яскравий, але нічого особливого. Камера. Без коментарів, камера доволі погана. Сфоткати документ - підійде. Сфоткати красивий пейзаж чи фото для соцмереж - одразу мінус. Корпус. Дуже стильний і гарний. Приємно тримати в руках. Телефон хочеться використовувати без чохла. 4/5, але з урахуванням того, що порівнюємо телефони низького цінового сегменту. Позмагатись з телефон за 300 доларів Moto точно не в силах, але з повсякденними задачами, використовуючи як другий додатковий телефон цілком підійде. Батарея, дисплей, корпус, ціна, чистий android Камера, повільний в роботі Yevhenii Kulykivskyi: пользуюсь Motorola Moto G14 128GB несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Motorola Moto G14
Цены на Motorola Moto G14 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G14 128 ГБ / 4 ГБ | от 4 049 грн. | 80 предложений | ||
Motorola Moto G14 256 ГБ / 8 ГБ | от 4 590 грн. | 48 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →