Портативная колонка Hopestar A6x
Видео 23Фото 21 |
Hopestar A6x |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Hopestar 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Hopestar.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Hopestar A6x
Все цены 7 →Портативна колонка Hopestar A6X party сабвуфер з LED підсвічуванням і воло | 2 849 грн. |
Портативна бездротова Bluetooth колонка Hopestar A6X | BT5.0, 55W, TWS, AU | 2 879 грн. |
Портативна безпровідна блютуз Bluetooth колонка Hopestar A6X Зелений | 3 299 грн. |
Портативна безпровідна блютуз Bluetooth колонка Hopestar A6X Мілітарі | 3 299 грн. |
Портативна безпровідна блютуз Bluetooth колонка Hopestar A6X Камуфляж | 3 299 грн. |
Портативна безпровідна блютуз Bluetooth колонка Hopestar A6X Чорний | 3 299 грн. |
Портативна бездротова Bluetooth колонка Hopestar A6X |BT5.0, 55W, TWS, AUX | 3 099 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →