Игровой коврик Defender Black XXL (50559)
Фото 4 |
Defender Black XXL |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Defender 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Defender.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Defender Black XXL
Все цены 14 →Коврик для мышки Defender XXL Black (50559) 50559 | 175 грн. |
Defender XXL (50559) Black | 169 грн. |
Defender XXL Black (50559) 50559 | 175 грн. |
Defender Ігрова поверхня Control (50559) 50559 | 259 грн. |
Defender 50559DEFENDER | 175 грн. |
eще 9 предложений
Отзывы 12 | 1 0 2 9 |
-Прошиті края які не натирають руку.
-Великий розмір -Ціна -Не їздить по поверхні -Легко обслуговується -За цю ціну їх не може бути ferlux: пользуюсь Defender Black XXL более года |
Очень большой и топовый коврик! Большой, качественно прошит край. Нету. *DEAD: пользуюсь Defender Black XXL менее месяца |
Хорошая модель за небольшую цену Удобный , симпатичный Так как это мой первый коврик для мыши , недостатков я не увидели пользуюсь Defender Black M менее месяца |
Показано 3 из 12 отзывов
eще 9 отзывов
Модификации Defender Black XXL
Цены на Defender Black XXL |
---|---|---|---|---|
Defender Black S | от 64 грн. | 2 предложения | ||
Defender Black M | от 130 грн. | 16 предложений | ||
Defender Black XXL | от 166 грн. | 14 предложений | ||
Defender Black Ultra | от 249 грн. | 11 предложений | ||
Defender Black Ultra XXL | от 417 грн. | 12 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
1. Якісні як для своєї ціни прошиті края, за час експлуатації нічого не відпало та не порвалось, попри те що активно вожу зап'ястком вліво-вправо края ще не разу не натрели руку.
2. Полотно
Перевіряв чи їздить коврик на двох столах з різним покриттям, як висновок: не їздить.
Саме полотно досить добре допомагає відчувати мишу та делікатно переміщати курсор без якихось стрибків.
Хоча саме полотно чорне, за весь час воно так і не вицвіло, досі має насичений колір після протирання вологою серветкою.