Плита Crownberg CB 3744
Фото 4 |
Crownberg CB 3744 2021 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Crownberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Crownberg CB 3744
Все цены 19 →Плита електрична настільна Crownberg CB-3744 двоконфорочна спіральна 2000 | 690 грн. |
Плита електрична настільна спіральна Crownberg CB 3744 2000 Вт Білий двоко | 549 грн. |
Настільна Електрична Плита Crownberg Cb 3744 | 549 грн. |
Плита електрична натільна Crownberg CB-3744 двоконфорна спіраль 2000 Вт | 750 грн. |
Плита електрична настільна двоконфоркова спіральна Білий Crownberg CB 3744 | 544 грн. |
eще 14 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →