Аудиосистема Bose Home Speaker 300 (808429-2300)
Видео 14Фото 10 |
Bose Home Speaker 300
Тип:умная колонка
Кол-во каналов:1.0
Интерфейсы:AirPlay 2, Wi-Fi
Габариты системы:160x142x102 мм
Вес:0.95 кг
Все характеристики
Купить Bose Home Speaker 300
Домашняя акустическая система Bose Home Speaker 300 Luxe Silver (808429-23 | 12 999 грн. |
Бездротова аудіо система Bose Home Speaker 300 Luxe Silver | 14 699 грн. |
Акустична система Bose Home Speaker 300 Gray | 12 400 грн. |
Бездротова аудіо система Bose Home Speaker 300 Black | 14 699 грн. |
Акустична система Bose Home Speaker 300 Black | 12 400 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →