Электромотоцикл Bambi M 5036EL
Фото 26 |
Bambi M 5036EL
Возраст:от 3-х лет
Дизайн:мотоцикл
Вес ребенка:до 30 кг
Макс. скорость:8 км/час
Кол-во передач:1 шт
Все характеристики
Купить Bambi M 5036EL
Все цены 6 →Дитячий електромотоцикл Bambi M 5036EL-3 Червоний | 6 719 грн. |
Електромотоцикл дитячий Bambi Racer M 5036EL-4 | 7 745 грн. |
Дитячий електромотоцикл Bambi M 5036EL-4 Синій | 6 719 грн. |
Електромотоцикл дитячий Bambi Racer M 5036EL-3 | 7 745 грн. |
Дитячий електромотоцикл 2 колісний Bambi M 5036EL (Синій) | 7 960 грн. |
Дитячий електромотоцикл 2 колісний Bambi M 5036EL (Червоний) | 7 960 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →