Звуковая карта AudioQuest DragonFly Cobalt
Видео 25Фото 4 |
AudioQuest DragonFly Cobalt
2021 годдля ноутбука
Назначение:ЦАП
Кол-во каналов:2
Интерфейс:USB
Разрядность ЦАП:32 бит
Возможна комплектация с наушниками ATH-MSR7.
Все характеристики
Купить AudioQuest DragonFly Cobalt
Все цены 6 →AudioQuest AUDIOQUEST Dragonfly Cobalt EUПричини, через які обирають "Бабку" від AudioQuest, прості: Прекрасний звук з будь-якого мобільного пристрою або комп'ютера і... ещекілька інших:)
- компактний розмір - може працювати з ноутбуком і телефоном - це ЦАП, підсилювач і передпідсилювач в одному маленькому корпусі - підтримка MQA - може розгойдати майже будь-які навушники Cobalt підтримує роздільну здатність файлів до 24-bit/96kHz і має таку Era-in-ear.comС нами 3 года (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | 15 779 грн. |
ЦАП та підсилювач AudioQuest Dragonfly Cobalt EU DRAGONFLYCOBПортативний комбопристрій - ЦАП - підсилювач - преамп - виробництва американської компанії AudioQuest. "Кобальтова бабка" - н... ещеовий флагман лінійки мініатюрних девайсів три-в-одному. Розміром з флешку DragonFly Cobalt має здібності дорослого ЦАПа, здатного конвертувати "високу цифру" до 24-бітних файлів частотою 96 кГц. Що стосується форматів, то "бабка" практично всеїдна: читає всі поширені Soundmag.uaС нами 8 лет (Киев) Пожаловаться | 15 779 грн. |
ЦАП Audioquest Dragonfly DAC CobaltПерший девайс в лінійці DragonFly від AudioQuest вийшов в 2012 році і зацікавив багатьох. Успіх лінійки закріпили ще два прис... ещетрої, Red і Black, в 2015 році.... Portativ.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | 15 779 грн. |
AudioQuest Dragonfly DAC Cobalt | 15 779 грн. |
USB ЦАП-Підсилювач Audioquest Dragonfly Cobalt EUUSB ЦАП-Підсилювач AUDIOQUEST DRAGONFLY Cobalt EU DragonFly Cobalt, новий флагманський ЦАП, дає те, що любителі музики в... ещесього світу чекають від удостоєний безлічі нагород сімейства DragonFly - природно красивий, спокусливий звук - і прибирає шум і туман, які навіть не були помітні доти, поки Cobalt не видалив їх. Як це можливо Портативний комбоустройство – ЦАП – підсилювач – преамп – виробництва Lanota.com.uaС нами 1 год (Львов) Пожаловаться | 12 499 грн. |
ЦАП і підсилювач DRAGONFLY COBALT | 15 779 грн. | Продавец: IamAudio |
Видеообзоры
Excellence EVERYWHERE w/ AudioQuest's DragonFly Cobalt
8 июля 2019291 958 просмотров
Wowza: AudioQuest’s $300 DragonFly Cobalt DAC/headphone amplifier
25 июля 201972 492 просмотра
Dragonfly Black vs Red vs Cobalt DAC Which is the best one? It’s not what you think!
12 января 202199 360 просмотров
Audioquest Dragonfly Cobalt Portable DAC Review
10 октября 201973 401 просмотр
AudioQuest Dragonfly Cobalt: Insane Audio Quality!!
25 сентября 201930 936 просмотров
Audioquest Dragonfly Cobalt vs Red
27 июля 201922 673 просмотра
DragonFly Cobalt ✓ «Кобальтовая стрекоза» от AudioQuest
7 августа 20194 046 просмотров
Обзор Audioquest Dragonfly Cobalt
21 августа 20198 623 просмотра
Обзор Audioquest Dragonfly Cobalt - крутой цап за 300 долларов!!!
20 мая 20212 055 просмотров
AMERICAN MADE: AudioQuest DragonFly Cobalt
1 января 202276 832 просмотра
Audioquest Dragonfly Cobalt Review
3 мая 202129 619 просмотров
Unboxing Audioquest DragonFly Cobalt in 2023
3 февраля 20231 277 просмотров
Can a $77 DAC beat a $350 one? Audioquest Dragonfly Cobalt vs Fosi Audio DS1
6 февраля 202339 457 просмотров
Cage Match: Shanling UA2 vs. AudioQuest DragonFly Cobalt
22 апреля 202111 428 просмотров
A beginner's guide to DONGLE DACs: HELM Bolt // THX Onyx // AudioQuest DragonFly Cobalt
21 июля 2021161 722 просмотра
Audioquest Dragonfly Cobalt USB DAC
6 декабря 201945 635 просмотров
How to disassemble the Dragonfly Cobalt
12 апреля 20213 421 просмотр
Audio Quest Dragonfly Cobalt review/opinion
15 июня 2022918 просмотров
AudioQuest Dragonfly Cobalt Portable USB DAC
20 июля 20201 273 просмотра
Audioquest DragonFly Cobalt
20 сентября 201918 967 просмотров
Audioquest Dragonfly COBALT và Dragonfly RED | So tài giữa 2 chiếc USB DAC cao cấp
23 февраля 2020316 просмотров
ฟังเปรียบเทียบ ต่อมือถือกับ DragonFly Cobalt กับต่อสายปกติ เข้าเครื่องเสียงชุดใหญ่ จะต่างกันขนาดไหน?
4 марта 20207 114 просмотра
เราไปฟังเสียงเจ้า DragonFly Cobalt รุ่นใหม่ล่าสุดจาก AudioQuest กันครับ
10 июля 20195 818 просмотров
AudioQuest Dragonfly Cobalt - wzmacniacz słuchawkowy, DAC | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi
26 сентября 20214 120 просмотров
Przetwornik Audioquest DragonFly Black, Red i Cobalt w praktyce
27 сентября 20206 350 просмотров
РекомендуемСравнить в таблице →
от 6 999 грн.
внутренняя, аудиофильская, PCI-E, каналов: 7.1, ЦАП: 24 бит, АЦП: 24 бит
от 5 391 грн.
для ноутбука, для iPhone, геймерская, USB, каналов: 2, ЦАП: 24 бит, АЦП: 16 бит
от 1 964 грн.
внутренняя, аудиофильская, PCI-E, каналов: 5.1, ЦАП: 24 бит, АЦП: 24 бит, выход на переднюю панель
от 1 100 грн.
для ноутбука, обычная, USB C, каналов: 2, ЦАП: 24 бит, АЦП: 24 бит
от 4 299 грн.
внутренняя, аудиофильская, PCI-E, каналов: 7.1, ЦАП: 24 бит, АЦП: 24 бит
от 507 грн.
внутренняя, обычная, PCI, каналов: 7.1, ЦАП: 24 бит, АЦП: 24 бит, выход на переднюю панель