Игровой коврик 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 2XL
Фото 4 |
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 2XL |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог 2E 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели 2E.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 2XL
Все цены 53 →Игровая поверхность 2E Gaming Pro Speed 2XL White (2E-SPEED-2XL-WH-PRO) | 899 грн. |
Ігрова поверхня 2E Gaming Pro Speed 2XL White (2E-SPEED-2XL-WH-PRO) | 899 грн. |
Ігрова поверхня 2E Gaming Pro Speed 2XL White (2E-SPEED-2XL-WH-PRO) 2E-SPE | 599 грн. |
Ігрова поверхня 2E Gaming PRO Speed 2XL Black (940*450*4 мм) (2E-SPEED-2XL | 899 грн. |
Игровая поверхность 2E Gaming Pro Speed 2XL Black (2E-SPEED-2XL-BK-PRO) 2E | 899 грн. |
eще 20 предложений
Шикарний килимок. Дуже зручне покриття. Знизу прогумована основа і тому не ковзає по столу. Перші день - два присутній запах гуми, але він зникає повністю і швидко. Брав білий - але він насправді ближче до світлосірого. Виглядає класно. Крута коробка - на подарок підійде. Якість. Жодних. Роман: пользуюсь 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M несколько месяцев |
користуюсь не довго але скажу що дуже хороший має гідрофобне покриття якщо по простому то вода на ньому катається кульками ризина з низу прекрасна так само як просшиття по краям ціна, якість, вигляд поки нічого Noves 1: пользуюсь 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 2XL
Цены на 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 2XL |
---|---|---|---|---|
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M | от 219 грн. | 48 предложений | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed L | от 278 грн. | 51 предложение | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL | от 499 грн. | 53 предложения | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 2XL | от 554 грн. | 53 предложения | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 3XL | от 1 199 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →