Об'єктив Yongnuo YN85mm f/1.8
Відео 9Фото 6 |
Yongnuo YN85mm f/1.8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yongnuo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yongnuo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yongnuo YN85mm f/1.8
Усі ціни 6 →Объектив Yongnuo YN85MM F1.8S APS-C full frame AF/MF Wide Angle Prime Lens | 12 900 грн. |
Yongnuo YN85mm f/1.8 | 21 361 грн. |
Yongnuo Yn 85 mm f/1,8 Df Dsm do Nikon Z (YN3357) | 16 480 грн. |
Об'єктив YONGNUO YN85mm F1.8N для Nikon (85 mm F 1.8) | 14 763 грн. |
Об'єктив Yongnuo YnLens YN85mm F1.8S DF DSM (для Sony E/FE - mount-автофок | 15 213 грн. |
Об'єктив Yongnuo YnLens YN85mm F1.8R DF DSM (для Canon EOS R - RF-mount-ав | 21 763 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →