Об'єктив Voigtlaender 15mm f/4.5 Super Wide Heliar
Фото 9 |
Voigtlaender 15mm f/4.5 Super Wide Heliar |
|
. Надширококутний об'єктив, головною особливістю якого є діафрагма з 10 пелюстками. Кріпиться на байонет Leica M, штатний тип матриці — full frame. Фокусна відстань становить 15 мм, що забезпечує кут огляду 110°. Фокусування здійснюється тільки вручну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voigtlaender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voigtlaender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voigtlaender 15mm f/4.5 Super Wide Heliar
Усі ціни 10 →Voigtlaender 15mm f/4.5 Super Wide Heliar | 52 562 грн. |
Voigtlander Super Wide Heliar III czarny 15mm f/4,5 Sony E | 41 832 грн. |
Voigtlander Super Wide Heliar III czarny 15mm f/4,5 Sony E | 33 280 грн. |
Об'єктив Voigtlander Super Wide Heliar III czarny 15mm f/4,5 Sony E | 40 836 грн. |
Voigtlander 15mm f/4.5 Wide Heliar III (Nikon Z) | 41 454 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →