Електродуховка VINIS VO-4218
VINIS VO-4218 |
|
Достатньо містка і не надто дорога настільна електродуховка має потужність 1800 Вт і внутрішній об'єм 42 літри, дозволяючи готувати великі порції і навіть кілька страв одночасно. На вибір є три режими нагрівання та налаштування температури від 60 до 250 градусів. Крім цього, модель дозволяє використовувати для приготування гриль, конвекцію для рівномірного розподілу тепла, розморожувати продукти або сушити їх (чому сприяє мінімальна температура). Для більш зручного використання VINIS VO-4218 оснащена підсвічуванням, за допомогою якого можна контролювати процес, не відкриваючи дверцята, та таймером до 60 хвилин, щоб запобігти підгоранню їжі. В комплект поставки входять грати, круглий деко для піци та випічки і стандартне прямокутне деко. На окрему увагу заслуговує цікавий дизайн моделі з округлими формами корпусу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VINIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VINIS.
Купити VINIS VO-4218
Усі ціни 23 →Електропіч VINIS VO-4218B | 3 084 грн. |
Vinis Vinis VO-4218B | 3 200 грн. |
Електрична піч Vinis VO-4218B | 3 200 грн. |
4218B Электропечь Vinis vo | 3 564 грн. |
Електродуховка Vinis VO-4218B | 2 955 грн. |