Корпус Vinga Apache 450 Вт чорний
Фото 10 |
Vinga Apache 450 Вт чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:450 Вт
Відсіків 5.25":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Vinga Apache 450 Вт чорний
Усі ціни 20 →Корпус Vinga Apache-450W | 1 570 грн. |
Корпус Vinga Apache-450W | 1 570 грн. |
Корпус Vinga Apache-450W | 1 606 грн. |
Корпус Vinga Apache-450W | 1 569 грн. |
Корпус Vinga Apache-450W | 1 569 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Vinga Apache
Ціни на Vinga Apache |
---|---|---|---|---|
Vinga Apache 400 Вт | від 1 359 грн. | 19 пропозицій | ||
Vinga Apache 450 Вт чорний | від 1 519 грн. | 21 пропозиція | ||
Vinga Apache 500 Вт чорний | від 1 669 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →