Монітор Viewsonic VP2768 27 " чорний
Відео 12Фото 11 |
Viewsonic VP2768 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:відгук 5 мс
Частота:61 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Viewsonic VP2768 27 " чорний
Усі ціни 7 →Viewsonic 27" VP2768 (1DD111) | 21 115 грн. Під замовлення Див. умови |
ЖК монитор Viewsonic VP2768 (VS16814)Монитор для дома и офиса ViewSonic VP2768 для дома и офисаМонитор ViewSonic VP2768 сочетает в себе стиль и функциональност Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 19 038 грн. |
Viewsonic 27" VP2768 (1DD111) | 20 080 грн. Під замовлення Див. умови |
РК монітор Viewsonic VP2768 (VS16814) | 19 033 грн. |
РК монітор ViewSonic VP2768 (VS16814)Монітор для дому та офісу ViewSonic VP2768
Монітор ViewSonic VP2768 поєднує в собі стиль і функціональніст Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 18 567 грн. |
РК монітор ViewSonic VP2768 (VS16814)Монітор для дому та офісу ViewSonic VP2768
Монітор ViewSonic VP2768 поєднує в собі стиль і функціональніст Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 19 032 грн. |
ЖК монитор Viewsonic VP2768 (VS16814)Монитор для дома и офиса ViewSonic VP2768 для дома и офисаМонитор ViewSonic VP2768 сочетает в себе стиль и функциональност Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 19 032 грн. |
Серія Viewsonic VP (професійні)Порівняти в таблиці →
від 30 094 грн.
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 3 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 46 800 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, Pantone Validated
від 18 567 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), відгук 5 мс, 61 Гц, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1
від 12 880 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 37 556 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1
від 30 960 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 5 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 33 837 грн.
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, Pantone Validated
від 21 154 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 6 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
від 19 300 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, Pantone Validated
від 58 440 грн.
для графіки, 38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, 2300 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated
АксесуариВсі аксесуари для Viewsonic VP2768 →
Відеоогляди
Review: ViewSonic VP2768 4K 100% sRGB Monitor
21 березня 201964 700 переглядів
ViewSonic VP2768 Monitör İncelemesi
24 липня 201725 492 перегляда
Nixia - Review Monitor ViewSonic VP2768 feat. Yudhi Agus
4 серпня 20174 740 переглядів
ViewSonic VP2768 Profesyonel Monitör İnceleme - Volkan Yetilmezer
18 березня 20184 378 переглядів
A Content creator's best friend Ft Viewsonic VP2768 professional monitor
26 жовтня 20203 745 переглядів
VIEWSONIC 27 INCH 4K MONITOR REVIEW! VP2768-4K
10 травня 20218 331 перегляд
Viewsonic VP2768-4K UNBOXING
16 липня 20194 840 переглядів
ViewSonic VP2768a Monitor Unboxing!
15 грудня 202012 833 перегляда
Unboxing the VP2768a 27" QHD Professional Display
9 вересня 20219 721 перегляд
The Monitor I Use for Editing Underwater Photography - Yorko Summer's ViewSonic VP2768 Review
23 березня 2018945 переглядів
ViewSonic VP2768-4K Unboxing Video
10 серпня 20182 702 перегляда
ViewSonic VP2768 27' IPS WQHD 1440p Professional Monitor Overview
28 квітня 20191 409 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 12 400 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
від 16 769 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 8 961 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 16 135 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 5 889 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 21 680 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 11 589 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 959 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 5 460 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 419 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 865 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible