Карта пам'яті Transcend CompactFlash 1000x 64 ГБ (TS64GCF1000)
Фото 3 |
Transcend CompactFlash 1000x 64Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend CompactFlash 1000x 64 ГБ
Усі ціни 26 →Transcend 64 GB 1000X CompactFlash Card TS64GCF1000 | 3 024 грн. |
Карта пам'яті TRANSCEND Compact Flash 64 GB (1000X) (TS64GCF1000) | 4 223 грн. |
Карта памяти Transcend 64GB CF 1000X TS64GCF1000 | 2 930 грн. |
Карта пам'яті Transcend 64Gb Compact Flash 1000x (TS64GCF1000) TS64GCF1000 | 3 750 грн. |
Transcend 64Gb Compact Flash 1000x (TS64GCF1000) TS64GCF1000 | 3 750 грн. |
Модель з множником 1000х є найшвидшою CF-картою в парку продукції компанії Transcend. Вона призначена для швидкої обробки великих масивів даних, будь то серія з фотографій у форматі RAW або 3D-відео.
Читання і запис
Фактична швидкість читання даних трохи не дотягує до значень «з коробки» і становить 130 Мб/с замість 160 Мб/с. Запис відбувається на швидкості близько 100 Мб/с при заявленому показнику в 120 Мб/с. Незважаючи на розбіжності з заявленими значеннями, карта пам'яті є однією з найбільш швидких у своєму роді.
Особливості
Виробник не полінувався і наділив флешку кількома цікавими особливостями. По-перше, карта пам'яті підтримує стандарт VPG-20 — з її допомогою можна знімати відеоролики у професійному якості і не переживати за випадання кадрів. По-друге, пристрій має вшитий алгоритм корекції помилок, який ефективно розпізнає і виправляє помилки в процесі передачі даних. А по-третє, флешка відмінно себе почуває при мінусових температурах аж до -25°С.
Продуктивність
Компанія Transcend дає на свій продукт довічну гарантію, але уточнює, що ресурс карти пам'яті обмежений 10 тис. циклів підключення/відключення. Незважаючи на серйозний підхід, відсоток браку серед представників даної моделі все ж зависокий — це підтверджується численними відгуками про флешці. Тим не менш професійні фотографи та відеографи охоче віддають перевагу карті пам'яті, оскільки вона забезпечує високу продуктивність, володіючи при цьому привабливою вартістю.
Модификації Transcend CompactFlash 1000x
Ціни на Transcend CompactFlash 1000x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 1000x 32 ГБ | від 12 505 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend CompactFlash 1000x 64 ГБ | від 2 930 грн. | 26 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 1000x 128 ГБ | від 8 280 грн. | 2 пропозиції |