Об'єктив Sony 35mm f/1.4 G A (SAL-35F14G)
Відео 5 |
Sony 35mm f/1.4 G A |
|
. Прогресивний фікс ширококутної спеціалізації — фокусна відстань становить 35 мм. Однією з головних особливостей є висока світлосила f/1.4. Привід автофокусування тип викрутка дозволив знизити вагу пристрою, а 9-пелюсткова діафрагма добре підійде для зйомки з м'яким розмиттям фону. Об'єктив розрахований під байонети Sony/Minolta A, штатний тип матриці — APS-C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony 35mm f/1.4 G A
УЦІНКА! Об'єктив Sony 35mm f/1.4 G # SAL35F14G.AE # | 49 860 грн. |
Об'єктив Sony 35mm f/1.4 G SAL35F14G.AE | 49 999 грн. |
Об'єктив Sony SAL-35F14G 35mm F1.4 | 57 823 грн. |
Sony 35mm f/1.4G (SAL35F14G) | 25 870 грн. |
Об'єктив Sony SAL35F14G 35mm f/1,4G SAL35f/14G | 67 254 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості об'єктива Sony SAL-35F14G 35mm F1.4:
- Задній механізм фокусування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →