Об'єктив Sony 100-400mm f/4.5-5.6 GM FE OSS (SEL100400GM)
Фото 5 |
Sony 100-400mm f/4.5-5.6 GM FE OSS |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Розшифровка позначень об'єктивів SonyВчимося читати дані про об'єктиві за абревіатурами в його найменуванні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony 100-400mm f/4.5-5.6 GM FE OSS
Усі ціни 24 →Довгофокусний об'єктив Sony SEL100400GM 100-400mm f/4,5-5,6 GM OSS FE | 88 910 грн. |
Об'єктив SONY SEL100400GM.SYX | 109 999 грн. |
Sony SEL100400GM 100-400mm f/4,5-5,6 GM OSS FE | 85 500 грн. |
Объектив Sony FE 100-400 mm f/4.5-5.6 GM OSS (SEL100400GM.SYX) | 85 999 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sony SEL100400GM 100-400mm f/4.5-5.6 Gm Oss Fe | 88 999 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →