DVD/Blu-ray плеєр Sony DVP-SR370
Відео 7Фото 3 |
Sony DVP-SR370
Носій:CD/DVD, Blu-ray, USB
Додатково:кардридер
Формати:H.264, AVCHD
Дод. формати:MKV
Мультимедіа:3D, Wi-Fi, караоке
Виходи:оптичний, DD 5.1, DD 7.1
Входи:LAN
Всі характеристики
Купити Sony DVP-SR370
Усі ціни 7 →DVD-плеєр Sony DVP-SR370 DVPSR370Безліч можливостей відтворення в одному мініатюрному пристрої .
Навіть речі, що здаються тривіальними, можуть бути прові... щесниками великих сюрпризів. Ця модель підтримує різноманітні джерела та формати, включаючи DVD-диски та фільми, що зберігаються на ПК або USB-накопичувач Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 176 грн. |
DVD-програвач SONY DVP-SR370 | 2 825 грн. | Продавець: Texnover |
DVD-плеєр Sony DVP-SR370 | 2 757 грн. |
DVD-плеєр Sony DVP-SR370Безліч можливостей відтворення в одному мініатюрному пристрої .
Навіть речі, що здаються тривіальними, можуть бути прові... щесниками великих сюрпризів. Ця модель підтримує різноманітні джерела та формати, включаючи DVD-диски та фільми, що зберігаються на ПК або USB-накопичувач Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 166 грн. |
DVD-плеер Sony DVP-SR370 DVPSR370Множество возможностей воспроизведения в одном миниатюрном устройстве .Даже вещи, кажущиеся тривиальными, могут быть предвест... щениками больших сюрпризов. Эта модель поддерживает различные источники и форматы, включая DVD-диски и фильмы, хранящиеся на ПК или USB-накопители. Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 160 грн. |
DVD-плеер Sony DVP-SR370 DVPSR370Множество возможностей воспроизведения в одном миниатюрном устройстве .Даже вещи, кажущиеся тривиальными, могут быть предвест... щениками больших сюрпризов. Эта модель поддерживает различные источники и форматы, включая DVD-диски и фильмы, хранящиеся на ПК или USB-накопители. Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 154 грн. |
DVD-плеєр Sony DVP-SR370 | 2 825 грн. | Продавець: Texnover |
Відеоогляди
sony dvp-sr370 dvd player about in Hindi. price 2500 each. 7508583986
18 березня 20233 383 перегляда
Sony DVD player model no dvp-sr370 about in Hindi sold out ji
9 травня 20232 564 перегляда
Sony DVD player model no dvp-sr370 about in Hindi sold out ji
5 серпня 2023591 перегляд
Sony DVP SR370 - UnBoxing (from Lazada)
29 вересня 2018906 переглядів
Lazada Fans- Unboxing Sony DVP SR370
9 вересня 201822 473 перегляда
Unboxing Sony DVP-SR370 DVD Player with USB Connectivity (Supported AV cable)Technology with Music
6 березня 202033 907 переглядів
Sony DVP SR370 DVD Player
26 грудня 202020 557 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 281 грн.
CD/DVD, Blu-ray, USB, кардридер, караоке, 3D, DLNA, 24p True Cinema, Skype, Wi-Fi, FM, ТВ-тюнер, формати: MKV, H.264, AVCHD, аудіо DVD, виходи: HDMI, оптичний, DD 5.1, DD 7.1
від 3 599 грн.
CD/DVD, Blu-ray, USB, кардридер, караоке, 3D, DLNA, 24p True Cinema, Skype, Wi-Fi, FM, ТВ-тюнер, формати: MKV, H.264, AVCHD, аудіо DVD, виходи: HDMI, оптичний, DD 5.1, DD 7.1
від 4 544 грн.
CD/DVD, Blu-ray, USB, кардридер, караоке, 3D, DLNA, 24p True Cinema, Skype, Wi-Fi, FM, ТВ-тюнер, формати: MKV, H.264, AVCHD, аудіо DVD, виходи: HDMI, оптичний, DD 5.1, DD 7.1
від 6 206 грн.
CD/DVD, Blu-ray, USB, кардридер, караоке, 3D, DLNA, 24p True Cinema, Skype, Wi-Fi, FM, ТВ-тюнер, формати: MKV, H.264, AVCHD, аудіо DVD, виходи: HDMI, оптичний, DD 5.1, DD 7.1
від 3 999 грн.
CD/DVD, Blu-ray, USB, кардридер, караоке, 3D, DLNA, 24p True Cinema, Skype, Wi-Fi, FM, ТВ-тюнер, формати: MKV, H.264, AVCHD, аудіо DVD, виходи: HDMI, оптичний, DD 5.1, DD 7.1
від 6 829 грн.
CD/DVD, Blu-ray, USB, кардридер, караоке, 3D, DLNA, 24p True Cinema, Skype, Wi-Fi, FM, ТВ-тюнер, формати: MKV, H.264, AVCHD, аудіо DVD, виходи: HDMI, оптичний, DD 5.1, DD 7.1