Об'єктив Sigma 18-35mm f/1.8 Art HSM DC
Відео 1Фото 16 |
Sigma 18-35mm f/1.8 Art HSM DC |
|
Головною особливістю цього об'єктива можна назвати, мабуть, характеристики світлосили: вона не тільки висока — f/1.8 — але також незмінна на всьому діапазоні фокусних відстаней. З цього діапазону — 18-35 мм (27-52,5 мм екв. 35 мм) — дана модель належить до ширококутних. Вона призначена для матриць APS-C і доступна у варіантах під системи Canon, Nikon, Pentax, Sony. Привод автофокусування — ультразвуковий. Діафрагма на 9 пелюсток має мінімальне значення 16.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 18-35mm f/1.8 Art HSM DC
Усі ціни 18 →Sigma AF 18-35mm f/1,8 DC HSM (Nikon) | 26 300 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sigma Af 18-35mm f/1.8 Dc Hsm Art (Canon) | 28 056 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Sigma Af 18-35mm f/1.8 Dc Hsm Art (Canon) | 28 280 грн. |
Об'єктив Sigma AF 18-35mm f/1.8 DC HSM Canon EF | 26 979 грн. |
Sigma 18-35mm f/1.8 Art HSM DC | 46 043 грн. |
1 2 1 28 |
Хороша фокусна відстань, тихий двигун, світлосила 1,8 на всьому діапазоні, комплектація важкуватий, ціна кусається, необхідність доюстування Артем Ф: користуюся Sigma 18-35mm f/1.8 Art HSM DC більше року |
Коли Сігма тільки представила це скло, я відразу ж загорівся його покупкою і не шкодую. Користуюсь вже півтора роки, стоїть на Д7000. Кращого штатника ніж це скло для кропу поки що не існує. По-перше, він замінює кілька фіксів, по-друге, це ж зум - він дає більшу свободу, але не на шкоду якості.
За ці гроші альтернативи немає, та й не за ці також. Днями Сигма представила нового звіра лінійка Арт - 50-100 Ф 1.8 - це саме те, що доповнить 18-35 і в парі з ним перекриє потребу в покупці чогось ще. Різкий, світлосильний, якість складання, тихий фокус (можна знімати відео, не побоюючись, що автофокусування буде гучніше звуків, що знімаються ...... привіт Ніккору). Немає рекомендую купити обов'язково |
Лінза просто маст хев для власників кропу камер. Красиві креслення і Боке. Постійна діафрагма f1.8 по всьому діапазону фокусних. Конкурентів цей об'єктив просто не має. Якість виготовлення, якість зображення, різкість вже на f1.8, об'єктив не змінює своїх габаритів при зумуванні та фокусуванні Немає захисту від вологи користуюся Sigma 18-35mm f/1.8 Art HSM DC тиждень рекомендую купити обов'язково |
Об'єктив серії Art від компанії Sigma не має аналогів серед рідних стекол Nikon, ні серед продукції інших виробників — це перший в світі зум-об'єктив з постійною діафрагмою f/1.8 на всьому діапазоні фокусних відстаней. Єдиним подібним варіантом в плані світлосили є свіже рішення від іншої японської компанії — Tokina AT-X 14-20mm f/2 Pro DX.
Фокусні відстані
Діапазон фокусних відстаней 18-35 мм (27-52 мм в еквіваленті) підходить для зйомки практично будь-яких сцен. Сам виробник позиціонує своє дітище як рішення для пейзажів, портретів і студійної фотозйомки. Звичайно, багатьом хотілося б бачити великі цифри максимального фокусної відстані, але тоді довелося б пожертвувати головною особливістю — постійною світлосилою f/1.8. Судячи з численних тестів, об'єктив малює різку картинку навіть на самих відкритих отворах діафрагми.
Конструкція
Лінза має в своєму складі 17 елементів в 12 групах. Всі вони переміщаються всередині якісного металевого корпусу. Така конструкція хороша тим, що при наведенні на різкість або зміні фокусної відстані розміри об'єктива не змінюються і він не всмоктує пил в камеру. Передня лінза має діаметр під світлофільтр 72 мм і додатково оброблена багатошаровим покриттям, покликаним допомогти в боротьбі з паразитними відблисками і відображеннями.
Док-станція
Ще одна цікава особливість об'єктива — можливість його тонкої настройки за допомогою док-станції. Вона накручується на байонетне кріплення і під'єднується до комп'ютера. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє оновлювати прошивку або виробляти налаштування фокусу з метою позбутися небажаних явищ бек - і фронт-фокуса.
Сумісність
Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM Art — це унікальна лінза. Вона сумісна з дзеркальними фотокамерами Sigma, Canon, Sony, Pentax і Nikon. Причому наявність приводу фокусування HSM не обмежує використання об'єктива з тими фотоапаратами Nikon, які позбавлені у своїй конструкції «викрутки».
Довідка. Бек-фокус — промах системи автоматичного фокусування, при якому камера наводиться на різкість за об'єктом зйомки. Фронт-фокус — аналогічний промах з тією лише застереженням, що фокусування відбувається перед об'єктом зйомки. Обидва явища притаманні виключно дзеркальним фотоапаратам і найчастіше виявляються на світлосильною оптикою.
Але на цьому весь негатив закінчується, починаються одні плюси, суперська різкість по всьому проміжку від 18 до 35, та й сам проміжок ідеальний для проведення репортажок. Неймовірна світлосила, знімати при поганому освітленні на порядок легше. Тихий мотор автофокусування. Комплектація також радує чудовий чохол та якісна бленда. Весільні фото на цей об'єктив виходять - закачаєшся.
PS. 72 мм діаметр під фільтр (( дорогі вони