Електродуховка Severin TO 2056
Фото 6 |
Severin TO 2056 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin TO 2056
Усі ціни 7 →Духовка настільна SEVERIN TO 2056 | 5 596 грн. |
Електропіч Severin TO 2056 | 5 618 грн. |
Настільна плита Severin TO 2056 | 6 150 грн. |
Severin TO 2056 | 8 358 грн. |
Духовка настольная Severin TO 2056 | 5 769 грн. |
Духовка настільна SEverin TO 2056 | 5 763 грн. |
Духовка настільна SEverin TO 2056 | 5 773 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →