Термобокси Pinnacle Eskimo 11 (682622060077)
Відео 2Фото 6 |
Pinnacle Eskimo 11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinnacle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinnacle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinnacle Eskimo 11
Усі ціни 71 →Термобокс Pinnacle Eskimo 11 л 0682622060077YELLOW | 1 395 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo 11 л Red (0682622060077RED) 954042 | 1 325 грн. |
Pinnacle Eskimo 11L (0682622060077BLUE) | 1 395 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo 11 л красный (0682622060077RED) | 1 395 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo 11л (0682622060077TURQUOISE) | 1 578 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pinnacle Eskimo 11
Ціни на Pinnacle Eskimo 11 |
---|---|---|---|---|
Pinnacle Eskimo 4.5 | від 549 грн. | 48 пропозицій | ||
Pinnacle Eskimo 11 | від 1 325 грн. | 75 пропозицій | ||
Pinnacle Eskimo 34.5 | від 1 867 грн. | 23 пропозиції | ||
Pinnacle Eskimo 57 | від 3 331 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →