Факс Panasonic KX-FT984
Panasonic KX-FT984 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic KX-FT984
Усі ціни 8 →Panasonic KX-FT984UA-B | 1 199 грн. |
Факсимільний апарат Panasonic KX-FT984UA | 1 050 грн. |
Факсимільний апарат PANASONIC KX-FT984UA-B | 1 415 грн. |
Факс Panasonic KX-FT984UA-B Black (термобумага) (KX-FT984UA-B) | 1 371 грн. |
Факсимільний апарат Panasonic KX-FT984UA-B | 1 699 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →