Об'єктив Nikon 17-35mm f/2.8D AF-S IF-ED Zoom-Nikkor
Відео 16Фото 14 |
Nikon 17-35mm f/2.8D AF-S IF-ED Zoom-Nikkor |
|
Ширококутний об'єктив, що відноситься до преміумкласу — зокрема, через незмінною на всьому діапазоні фокусних відстаней світлосили в f/2.8, а також 9-пелюсткової діафрагми, яка забезпечує м'яке розмиття фону. Згадані фокусні відстані можуть бути змінені в межах 17-35 мм. Також варто відзначити ультразвуковий привод автофокусування. Кріпиться об'єктив на байонет Nikon F, штатний тип матриці — full frame.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon 17-35mm f/2.8D AF-S IF-ED Zoom-Nikkor
Усі ціни 33 →Объектив Nikon AF-S 17-35 mm f/2.8D IF-ED ZOOM (JAA770DA) | 67 653 грн. |
Nikon AF-S Zoom-Nikkor 17-35mm f/2.8D IF-ED | 73 145 грн. |
Об'єктив Nikon AF-S 17-35 mm f/2.8D IF-ED ZOOM (JAA770DA) JAA770DA | 71 874 грн. |
NIKKOR 17-35mm f/2.8D IF-ED AF-S | 71 874 грн. |
Объектив Nikon Nikkor af-s 17-35 мм f/2.8d if-ed (jaa770da) <укр> | 72 883 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Короткий опис:
Потужний, надсвітлосильний зум-об'єктив з фокусировочним SWM мотором.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →