Морозильна камера MPM 100-ZS-05H 100 л
MPM 100-ZS-05H |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 100-ZS-05H 100 л
Усі ціни 20 →Морозильна камера MPM MPM-100-ZS-05H/AA | 7 599 грн. |
Морозильна камера MPM Product MPM-100-ZS-05H | 6 911 грн. |
Морозильна камера Mpm Mpm-100-ZS-05H | 7 326 грн. |
Морозильная камера Mpm 100-ZS-05H | 9 204 грн. |
Морозильная камера MPM-100-ZS-05H/AA 100-ZS-05H/AA | 7 442 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →