Мікрофон MIPRO ACT-32H
MIPRO ACT-32H бездротовий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIPRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIPRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIPRO ACT-32H
Усі ціни 8 →Мікрофон Mipro ACT 312 B / ACT 32 H [2] | 32 595 грн. |
Mipro ACT 312 B / ACT 32 H [2] | 31 800 грн. |
Mipro ACT 312 B / ACT 32 H [2] | 32 595 грн. |
Mipro ACT 312 B / ACT 32 H [2] | 33 390 грн. |
Mipro Act 312B/Act 32H X2 System Podwójny | 40 000 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →