Пилосос
Miele Blizzard CX1 Parquet (SKCF3)
Відео 2Фото 7 |
Miele Blizzard CX1 Parquet |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele Blizzard CX1 Parquet
Усі ціни 6 →Пилосос Miele SKCF3 BLIZZARD CX1 блакитний | 22 189 грн. |
Miele Miele SKCF3 Blizzard CX1 (41KCF332UA) Технический голубой | 22 190 грн. |
Пылесос без мешка Miele SKCF3 Blizzard CX1 технический голубой | 22 190 грн. |
Miele Blizzard CX1 Parquet | 24 559 грн. |
Miele SKCF3 Blizzard CX1 синій техно (parquet) SKCF3BlizzardCX1синійтехно( | 22 189 грн. |
Пилосос без мішка MIELE SKCF3 Blizzard CX1 технічний блакитний | 22 189 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →