Бутербродниця Maestro MR 710
Відео 2 |
Maestro MR 710 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR 710
Усі ціни 21 →Maestro Mr 710 | 621 грн. |
Бутербродниця Maestro MR-710 | 639 грн. |
Сендвічниця Maestro MR-710 | 630 грн. |
Maestro 710-MR | 571 грн. |
Гриль з антипригарним покриттям Maestro MR-710 | 799 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →