Джойстик Logitech Extreme 3D Pro (942-000031)
Відео 58Фото 4 |
Logitech Extreme 3D Pro |
|
Модель примітна як привабливим дизайном, так і хорошим рівнем можливостей. Завдяки ергономічному дизайну зручно лежить в руці, що дозволяє уникнути стомлюваності під час тривалої гри. На борту є набір з 12 функціональних кнопок, в комплектації передбачений диск з безліччю налаштувань для самих популярних ігор. Серед іншого відзначимо невеликий регулятор тяги. Пристрій призначений для використання спільно з ПК і Mac.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech Extreme 3D Pro
Усі ціни 27 →Игровой джойстик Logitech Extreme 3D Pro (942-000031) | 2 194 грн. |
Ігровий джойстик Logitech Extreme 3D Pro (942-000031) | 2 217 грн. |
Джойстик Logitech Extreme 3D Pro (942-000031) чорно-білий USB 942-000031 | 2 239 грн. |
Джойстик Logitech Extreme 3D Pro (942-000031) черно-белый USB 942-000031 | 2 163 грн. |
Джойстик Logitech Extreme 3d Pro (942-000005/942-000031) | 2 323 грн. |
ще 20 пропозицій
1 2 14 17 |
Цей джойстик понравився мені ще в магазині, коли я перевіряв "відчуття літака". М'який та пружний хід ручки керування та регулятору потужності двигуна дали зрозуміти, що з цим пристроєм можна підтримувати льотну форму та отримувати задоволення; Трохи згодом я дізнався, що цей джойстик проєктували для пілотів Airbus, повністю копіюючи зусилля реального літака на ручці керування. Сьогодні вік джойстику становить 13 років та 10 000 годин тренажерного "нальоту" на цивільних літаках у Microsoft Flight Simulator 2004 та Microsoft Flight Simulator X зразка 2006 року, з них 3 000 годин було "налітано" в ручному режимі без використання автопілоту. У джойстику нічого не замінював та не регулював, він працює надійно та стабільно. "Відчуття літака", ергономіка, висока надійність Дана модель не підходить для навчальних місій MSFS-2004 з Родом Мачадо, оскільки вищезгадані "відчуття літака" не дозволяє швидко та точно валити у віраж легку навчальну Cessna 172, яка має набагато менші зусилля на штурвалі Виталий Цимух: користуюся Logitech Extreme 3D Pro більше року |
За 2 роки резистори не здохли, і осі всі цілком робітники. Єдине, це нижній правий кут на 2% просів. Але це не страшно і абсолютно не помітно. Дуже шкода, що рукоятка не викликає відчуттів якості. А так досить добротний джойстик за свої гроші. 1. Зручно лежить у руці. 2. Достатньо відкалібрований, причому заводське калібрування. Дуже плавне і м'яке кермо тяги. 3. Верхній джойстик гумовий, а не пластиковий. До цього була модель з пластиковим, і це незручно, повірте! 4. Тяжкий, і це добре. 1. Нижні кнопки неякісні. Видавлені не рівно і неприємно жорсткі (потрібно з силою натискати). Пластик рукоятки досить середній. Плюс він не дуже рівно склеєний. Іноді відчувається грані. Не критично, але неприємно Антон Ч: користуюся Logitech Extreme 3D Pro місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 38 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ігрового маніпулятора Logitech Extreme 3D Pro:
Влаштуйте собі свято з джойстиком, який зробить вас лідером гри. Оптимальне управління, налаштоване під ваш унікальний стиль гри. Чи берете ви участь у акробатичному ближньому повітряному бою або ведете далекобійний обстріл, стабільний і точний джойстик Logitech Extreme 3D Pro завжди забезпечить вам ігрову перевагу
- 8-позиційний перемикач
Влаштуйте собі свято з джойстиком, який зробить вас лідером гри. Оптимальне управління, налаштоване під ваш унікальний стиль гри. Чи берете ви участь у акробатичному ближньому повітряному бою або ведете далекобійний обстріл, стабільний і точний джойстик Logitech Extreme 3D Pro завжди забезпечить вам ігрову перевагу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →