Морозильний лар LIBERTY HF 200 CE 200 л
LIBERTY HF 200 CE 145 л200 л |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY HF 200 CE 200 л
Усі ціни 11 →LIBERTY HF-200 CE | 8 663 грн. |
Морозильна скриня LIBERTY HF-200 CE | 8 721 грн. |
LIBERTY HF-200 CE | 8 620 грн. |
Морозильный ларь Liberty HF-200 CE | 9 315 грн. |
Морозильник Liberty HF 200 CE | 9 321 грн. |
ще 6 пропозицій
anonim
1 липня 2018, 11:24
При включении камеры должны гореть обе кнопки красная и зеленая или одна? #
Модификації LIBERTY HF 200 CE
Ціни на LIBERTY HF 200 CE |
---|---|---|---|---|
LIBERTY HF 150 CE 145 л | від 7 225 грн. | 14 пропозицій | ||
LIBERTY HF 200 CE 200 л | від 8 576 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →