Електродуховка Kumtel KF-3125
Kumtel KF-3125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumtel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumtel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumtel KF-3125
Усі ціни 12 →Духовка настільна KUMTEL KF-3125 | 2 320 грн. |
Духовка настільна Kumtel KF-3125 | 2 570 грн. |
Минипечь Kumtel kf-3125 | 2 504 грн. |
Электропечь Kumtel KF-3125 | 2 551 грн. |
Kumtel KF-3125 | 2 699 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →