Сходи Intertool LT-0309 593 см
Фото 4 |
Intertool LT-0309 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0309 593 см
Усі ціни 12 →Лестница Intertool LT-0309 | 5 313 грн. |
Intertool Intertool LT-0309 122213 | 6 499 грн. |
Драбина алюмінієва Intertool LT-0309 | 5 750 грн. |
Сходи трисекційні розкладні Intertool 3х9 (LT-0309) | 5 849 грн. |
Драбина Intertool LT-0309 (27 щаблів) | 6 499 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →