Пилосос
Intertool DT-1020
Відео 3Фото 8 |
Intertool DT-1020 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-1020
Усі ціни 14 →Intertool Intertool DT-1020 128577 | 3 199 грн. |
Пылесос строительный Intertool DT-1020 | 2 663 грн. |
Пилосос будівельний INTERTOOL DT-1020 | 2 490 грн. |
Пилосос будівельний Intertool (DT-1020) | 2 879 грн. |
Будівельний пилосос Intertool DT-1020 | 2 879 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →