Вбудований холодильник Interline IBC 250
Interline IBC 250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline IBC 250
Усі ціни 23 →INTERLINE IBC 250 | 16 033 грн. |
Холодильник INTERLINE IBC 250 6313 | 16 999 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Interline Ibc 250 | 15 540 грн. |
INTERLINE IBC 250 | 15 953 грн. |
Встраиваемый холодильник Interline Ibc 250 | 15 970 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →