Вбудована мікрохвильова піч Hansa AMM20BEIH
Hansa AMM20BEIH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansa AMM20BEIH
Усі ціни 11 →Вбудована мікрохвильова піч HANSA AMM 20BEIH | 8 049 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Hansa Amm 20 Beih | 7 874 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Hansa Amm 20 Beih | 7 881 грн. |
HANSA AMM 20 BEIH | 7 195 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Hansa AMM 20 BEIH | 7 472 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →