Мікрохвильова піч Gorenje Ora-Ito MO 23 ORA B чорний (728174)
Фото 4 |
Gorenje Ora-Ito MO 23 ORA B білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje Ora-Ito MO 23 ORA B чорний
Усі ціни 92 →Мікрохвильова піч Gorenje MO 23 ORA B MO 23 ORA B (WD900DI-523B) | 8 254 грн. |
Мікрохвильова піч із грилем Gorenje MO23ORAB | 8 349 грн. |
Мікрохвильова піч Gorenje MO23ORAB | 9 999 грн. |
Gorenje Gorenje MO23ORAB | 9 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje Ora-Ito MO 23 ORA B
Ціни на Gorenje Ora-Ito MO 23 ORA B |
---|---|---|---|---|
Gorenje Ora-Ito MO 23 ORA W білий | від 7 989 грн. | 1 пропозиція | ||
Gorenje Ora-Ito MO 23 ORA B чорний | від 7 799 грн. | 92 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →