Навушники
Gembird BHP-BER
Відео 2Фото 4 |
Gembird BHP-BER |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird BHP-BER
Усі ціни 100 →Навушники Gembird BHP-BER-BK (600247) Black | 879 грн. |
Bluetooth-гарнітура GMB Audio BHP-BER-BK Black | 649 грн. |
Наушники Gembird BHP-BER-W White | 654 грн. |
Бездротові навушники Gembird Audio BHP-BER-W "Берлин" White | 679 грн. |
Наушники Gembird Black (BHP-BER-BK) | 716 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Gembird BHP-BER:
- Кнопка прийому виклику і управління треками
РекомендуємоПорівняти в таблиці →