Вбудована мікрохвильова піч Gaggenau BMP 224-100
Фото 3 |
Gaggenau BMP 224-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gaggenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gaggenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gaggenau BMP 224-100
Мікрохвильова піч Gaggenau BMP225100 | 48 000 грн. |
Мікрохвильова піч Gaggenau BMP225110 | 48 000 грн. |
Мікрохвильова піч Gaggenau BMP225130 | 48 000 грн. |
Модифікація моделі:
- Модель BMP 224 — двері навішується зліва
- Модель BMP 225 — двері навішується праворуч
РекомендуємоПорівняти в таблиці →