Вбудована мікрохвильова піч Franke FMW 250 CR2 G BK (131.0391.304)
Franke FMW 250 CR2 G BK білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FMW 250 CR2 G BK
Усі ціни 20 →Franke Franke FMW 250 CR2 G BK (131.0391.304) 131.0391.304 | 17 974 грн. |
Мікрохвильова піч Franke Crystal FMW 250 CR2 G BK, черное стекло (131.0391 | 17 974 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Franke FMW 250 CR2 G BK | 16 085 грн. |
Franke FMW 250 CR2 G BK | 16 350 грн. |
FRANKE FMW 250 CR2 G BK (131.0391.304) | 14 599 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Franke FMW 250 CR2 G BK
Ціни на Franke FMW 250 CR2 G BK |
---|---|---|---|---|
Franke FMW 250 CR2 G WH | від 16 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Franke FMW 250 CR2 G BK | від 14 599 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →