Вбудована посудомийна машина Franke FDW 410 E8P A+
Franke FDW 410 E8P A+
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:10
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:8 шт
Енергоспоживання:A+
Витрата води:12 л
Рівень шуму:47 дБ
Ширина:45 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики FDW 410 E8P A+
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FDW 410 E8P A+
Усі ціни 6 →Посудомоечная машина Franke FDW 410 E8P A+ (117.0282.453) | 26 003 грн. |
Franke FWD 410 E8P A+ 117.0282.453 | 27 347 грн. |
Franke FWD 410 E8P A+ 117.0282.453 | 28 014 грн. |
Franke FWD 410 E8P A+ 117.0282.453 | 26 000 грн. |
Посудомийна машина Franke FDW 410 E8P A+ (117.0282.453) | 26 687 грн. |
Посудомийна машина Franke FDW 410 E8P A+ (117.0282.453) | 25 997 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →