Стрем'янка Forte LFD84TB 45 см (33467)
Forte LFD84TB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte LFD84TB 45 см
Усі ціни 6 →Лестница Forte стремянка металлическая LFD 84TB, 2сх (33467) 33467 | 946 грн. |
Стрем'янка FORTE 2 сходинки (33467) | 1 642 грн. |
Драбина Forte стрем'янка металева LFD 84TB, 2сх (33467) 33467 | 1 001 грн. |
Forte Драбина Forte стрем'янка металева LFD 84TB, 2сх (33467) 33467 | 1 001 грн. |
Стрем'янка Forte LFD84TB з 2 ступенів | 1 199 грн. |
Драбина Forte стрем'янка металева LFD 84TB, 2сх (33467) | 1 461 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →